امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال
 

درگاههای واریز وجه اینترنتی

شرکت به ‍پرداخت ملت

درگاه شرکت به پرداخت ملت

جهت واریز وجه به حسابهای خود می توانید از طریق اقدام نمایید. برای واریز وجه به حساب دیگران توصیه می شود از این بخش استفاده نمایید.

روزهای آخر ماه درگاه غیر فعال می باشد.

درگاه بانکداری شرکتی ملت جهت واریز به حسابهای صندوق قرض الحسنه ولیعصر طبس

درگاه بانکداری شرکتی بانک ملت-صندوق ولیعصر

جهت واریز وجه به حسابهای خود نزد صندوق ولیعصر طبس

روزهای آخر ماه درگاه غیر فعال می باشد.

نیازمند شناسه واریز

درگاه بانکداری شرکتی ملت جهت واریز به حسابهای صندوق قرض الحسنه قدس فهالنج

درگاه بانکداری شرکتی بانک ملت-صندوق قدس فهالنج

جهت واریز وجه به حسابهای خود نزد صندوق قدس فهالنج

روزهای آخر ماه درگاه غیر فعال می باشد.

نیازمند شناسه واریز

درگاه زرین پال جهت واریز به حسابهای صندوق قرض الحسنه ولیعصر طبس و قدس فهالنج

درگاه زرین پال

جهت واریز به حسابهای خود نزد صندوق ولیعصر طبس

مبالغ واریزی طی 48 ساعت آتی به حساب منظور خواهد شد

 

درگاه بانک صادرات و بانکی ملی جهت واریز به حسابهای صندوق قرض الحسنه ولیعصر طبس

درگاه بانک ملی و صادرات

جهت واریز وجه به حسابهای خود نزد صندوق ولیعصرطبس

روزهای آخر ماه درگاه فعال می باشد.

بدون نیازبه شناسه واریز

مزایای واریز اینترنتی

آسایش

شما می توانید بدون مراجعه حضوری به صندوق مبالغ دلخواه را به حسابهایتان واریز نمایید

سرعت

مبالغ تراکنشها در سریع ترین زمان به حساب شما منظور می گردد. واریزیهای درگاه بانک مهر اقتصاد بصورت آنی در همان روز و سایر درگاهها در روز کاری بعد به حساب شما منظور می گردد.

ابزارهای واریزی

شما می توانید با هر وسیله ای که قابلیت اتصال به اینترنتی را داشته باشد عملیات واریز وجه اینترنتی را انجام دهید. رایانه ، لب تاپ ، تبلت ، گوشی های تلفن هوشمند جزو این ابزار می باشند

قابلیت پیگیری

مشتریان ارجمند می توانند ترکنشهای خود را از طریق منوی جستجوی درگاه شرکت به پرداخت و یا شما پیگیری دریافتی از درگاه بانکی رهگیری نمایند.

دسترسی آسان

شما می توانید از هر نقطه ایران تنها با اتصال به اینترنت عملیات واریزی خود را در هر ساعت از شبانه روز انجام دهید.

افتخار خدمت به شما

برای تمامی کارکنان صندوق خدمتگزاری به مشتریان عزیز نعمتی است که قدردان آن هستیم و بر ارائه مطلوبتر آن همت می نماییم.

چرا صندوق قرض الحسنه؟

خداوند درباره قرض الحسنه چه می گوید؟

مَنْ ذَا الَّذِي يُقْرِضُ اللَّهَ قَرْضًا حَسَنًا فَيُضَاعِفَهُ لَهُ أَضْعَافًا كَثِيرَةً ۚ وَاللَّهُ يَقْبِضُ وَيَبْسُطُ وَإِلَيْهِ تُرْجَعُونَ (بقره ۲۴۵)

کیست که خدا را قرض الحسنه دهد تا خدا بر او به چندین برابر بیفزاید؟ و خداست که می‌گیرد و می‌دهد، و همه به سوی او باز گردانده می‌شوید.

نظر اهل بیت درباره قرض الحسنه

قالَ الصّادِقُ عليه السلام: عَلى بابِ الْجَنَّةِ مَكْتُوبٌ: اَلْقَرْضُ بِثَمانِيَةَ عَشْرٍ وَالصَّدَقَةُ بِعَشْرَةٍ امام صادق عليه السلام فرمود: بر درب بهشت نوشته شده است: قرض دادن هيجده برابر پاداش دارد و صدقه ده برابر.

پيامبر گرامى اسلام صلى الله عليه و آله فرمود: شبى كه به معراج برده شدم، ديدم كه روى درب بهشت اين چنين نوشته شده بود: صـدقه ده برابر پـاداش دارد و قرض الحسنه هيجده برابر. به جبرئيل گفتم: چرا قرض الحسنه برتر از صدقه است؟ گفت: چـون قـرض گيـرنده همـيشه بخـاطر نيـازش وام مى گـيرد، ولـى سـائل تقـاضاى كـمك مى كـند اگـرچه بـى نيـاز بـاشـد.

نظر رهبری درباره قرض الحسنه

اگر این صندوق های قرض الحسنه نباشند بدانید که این نیازهای مردم را به هیچ وجه شما و ما قادر به انجامش نیستیم این نهاد ( صندوق های قرض الحسنه) که اسلامی است و نهاد مفیدی است برای مردم بماند، کارخودش را بکند و به مردم خیرخودش را برساند یک شجره طیبه ای است بحمدالله رشد هم کرده، خوب شده نه دیگران کار شکنی کنند و نه اسباب زحمت درست کنند.

معنای قرض در لغت

قرض گونه‌ای از بریدن و قطع کردن است و مالی را که به دیگری داده می‌شود به شرط باز گرداندن (عین یا بدل آن) قرض می‌خوانند. از این‌رو عرب به قیچی که برّنده است، مقراض می‌گویند. استعمال این واژه در وام بدون بهره، از این‌رو که انسان وقتی می‌تواند به چنین کار نیکی توفیق یابد که دلبستگی به مال و ثروت را از خود ببرّد و قطع کند، وگرنه به چنین توفیقی نخواهد رسید. و معنی دیگر بریدن این است که قرض‌دهنده قسمتی از اموالش را جدا کرده و به قرض‌گیرنده می‌دهد.

ما چه کاری انجام می دهیم ؟

 • پرداخت وام

  فلسفه وجودی تاسیس صندوق قرض الحسنه پرداخت وام بدون بهره به مشتریان و نیازمندان می باشد. با الطاف خداوند متعال و درایت موسس فقید صندوق مرحوم حجت الاسلام المسلمین حاج آقای حیدری در طول نزدیک نیم قرن فعالیت توانسته ایم بخش قابل توجهی از درخواستهای مشتریان را اجابت نماییم.
 • منابع مالی

  عمده ی تامین منابع مالی در صندوقهای قرض الحسنه وجوه حاصل از پس انداز مشتریان می باشد. صندوقهای قرض الحسنه ولیعصر طبس و قدس فهالنج نیز از این قاعده مستثنی نبوده و در اثر اعتماد همشهریان و مشتریان والامقام منابع مالی صندوق را جهت پرداخت وام با افتتاح حساب پس انداز یا جاری و واریز وجوه مازاد بر نیاز خود تامین می نمایند. صندوق نیز به پاس قدردانی از اعتماد مشتریان در زمان نیاز به وام درخواست آنان را در اولویت پرداخت قرار می دهد.
 • خدمات عمومی و عام المنفعه

  صندوق قرض الحسنه ولیعصر طبس و قدس فهالنج علاوه بر وظیفه ذاتی پرداخت وام قرض الحسنه در امور خیریه و عام المنفعه متعدد نسبت به وظایف اجتماعی خود اهتمام و توجه دارد. شروع این فعالیتها پس از زلزله سال ۱۳۵۷ بطور عمده با احداث کارخانه یخ جهت رفاه زلزله زدگان ، احداث مجتمع تجاری رضوی جهت توسعه کسب و کار ، احداث مرغداری و گاوداری جهت تامین ارزاق مردم و... می باشد. مشروح فعالیتها در منوی خدمات عام المنفعه صندوقها قابل مشاهده می باشد

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

 • ایران، استان خراسان جنوبی، شهرطبس، خیابان شهید محمد منتظری
 • صندوق ولیعصر ۲۱۹۷-۳۲۸۲-۰۵۶
 • صندوق قدس  ۶۲۳۲-۳۲۸۶-۰۵۶
 • ۰۵۶-۳۲۸۲-۲۱۹۷
 • ۰۹۰-۲۲۸۲-۲۱۹۷
 • valiasr [ad] sgvt [dot] ir

گالری تصاویر

logo-samandehi

ارسال پیغام

  ایمیل ارسال نشد !   Your email has been sent.
بالا